Sterydy anaboliczne

Sterydy anaboliczne ze zdrowiem nie mają prawie nic wspólnego, oczywiście zwiększają masę ciała i…
Sterydy anaboliczne
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)

sterydy-anaboliczne-5Sterydy anaboliczne ze zdrowiem nie mają prawie nic wspólnego, oczywiście zwiększają masę ciała i powodują, że młody człowiek zażywający je ma super sylwetkę, ale jak potem taki ktoś się czuje, to już temat okryty tajemnicą.

Naukowo stwierdzono, że anaboliki są niezdrowymi środkami, nikt o tym nie mówi, nawet niewielu chce o tym cokolwiek słyszeć, albowiem najważniejszy jest w tym przypadku przyrost masy mięśniowej, który powoduje, że niejeden młodzian cieszy się ze swojego wyglądu.
Wzrost agresji i nieprzyjemne wypryski na skórze to tylko niektóre skutki uboczne przyjmowania tych specyfików, za duża ilość przyjętych hormonów wpływa negatywnie zarówno na kobiety jak i na mężczyzn.
U kobiet pojawia się nadmierne owłosienie a u mężczyzn rosną piersi.
Chociaż te skutki nie należą do przyjemnych to większość młodych ludzi woli cieszyć się sylwetką mięśniaka niż myśleć o stanie swojego zdrowia.
Anabolików jest bardzo dużo na rynku i są one ogólnie dostępne w formach przeróżnych odżywek i suplementów wybitnie dla pseudo sportowców.

Pozostałe artykuły:

Related Post

Slowa kluczowe: baront schody, trioxygen 5, orienteering miejski na imprezę integracyjną, Szamba Betonowe Lesko, vetrex-v90-alphaline, redox extreme efekty, elwix torba, Fotoodmładzanie żary, żwir siany ostrów, Tynk mozaikowy Lakma, GAP Fakturowy BMW
laweta Golub-Dobrzyń, Lampa wisząca Gracia 40cm, akcesoria do łazienki Apavisa, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, mezoterapia vivaderm, Bidet wiszący Catalano Star 1BSST00, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, 6es7521-1bl00-0ab0 sterownik, Lampa wisząca Spinner LED, Miska wisząca Catalano New light 1VSLI00
top